Haber

Kocasinan Belediyesi Çözüm Merkezi Vatandaşın Taleplerine Hızlı Çözümler Sunuyor

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, 2016 yılından beri faaliyette olan Analiz Merkezi ile ilgili de “25 Ağustos 2016 tarihinde lansmanını yaptığımız Çözüm Merkezi torpido telefon numarasıdır” dedi.

Başkan Çolakbayrakdar, belediye hizmet binası seminer salonunda düzenlediği basın toplantısında analiz merkezi hakkında konuştu. Analiz merkezinin çalışmaları hakkında bilgi veren Çolakbayrakdar, “25 Ağustos 2016’da devreye aldığımız Analiz Merkezi torpido telefon numarası. Çünkü vatandaş benden talepte bulunduğunda 0’ı arıyorum. (352) 222 70 00 ve onlara söyleyin.Bu yüzden torpido hattı diyoruz.Herkesin rahatlıkla ulaşabileceği ve bu hat üzerinden herkesin belediye ile isteklerini yönetebileceği bir telefon numarasıdır.İletişim hattıdır. Belediyenin tüm birimlerine tek telefonla ulaşıp hizmeti vatandaşın ayağına götüren uygulama, “Bu uygulama belediyeyi ilçe sakinlerimizle birlikte yönetme tarzıdır. Vatandaşımızın beklenti ve taleplerini yerine getirebiliyorsak, vatandaşlarımızı mutlu edebiliyorsak gerçek bir yönetim tarzı sergiliyoruz demektir. Bu anlayışı sahaya yansıtmak adına attığımız değerli adımlardan biri de budur” dedi.

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, “Vatandaşımız baş tacımızdır” diyerek, “Vatandaşımızı önemsiyor ve beklentilerini hızlı bir şekilde karşılayabilmek adına Analiz Merkezi ile sonuç odaklı analizler üretiyoruz. Pandemi sürecinden dolayı evlerinden bir türlü çıkamayanlar oluyor. , Kocasinan Belediyesi’nin web sitesi, taşınabilir aplikasyonu ile mobil aplikasyonu ve Watsapp limiti 0(352) 222 70 00 numaralı telefondan anında ulaşılabiliyor. 7/24 ve 7/24 ulaşılabilen bir belediyedir.’ dedi.

“Vatandaş yapılan çalışmaları siteden takip ediyor”

Başkan Çolakbayrakdar; “Fen İşleri Müdürlüğümüzün alandaki tüm çalışmalarını Kocasinan Belediyemizin www.kocasinan.bel.tr internet sitesinde açarak vatandaşlarımızın takibine sunduk. yapılan işler ve tüm süreç hangi mahallede.Bu noktada 2016 yılından bu zamana kadar toplam 235 bin 835 kayıt aldık ki bu da aylık 3 bin 973 talep olduğunu gösteriyor.En çok talep gören bahislerden bazıları yol, asfalt, park, kentsel dönüşüm, ilaçlama çalışmaları yapıyoruz.13 işçi ile bu çalışmaları yürütüyoruz.konuştu.- KAYSERİ

tavas-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu