Haber
Anız yangını paniğe neden oldu
![](https://haber-keciborlu.com.tr/wp-content/uploads/2023/08/aniz-yangini-panige-neden-oldu-bkNwfI39.webp)
Anız yangını paniğe neden oldu
TOKAT Tokat’ın Yeşilyurt ilçesinde 5 dönümlük arazide çıkan anız yangını paniğe neden oldu.
Olay, Tokat’ın Yeşilyurt ilçesine bağlı Kuşçu Mahallesi ile çıkrık ortasında yaklaşık 5 dönümlük bir alanda meydana geldi. Henüz bilinmeyen bir nedenle çıkan yangın sonucunda 5 dönüm arazi kullanılamaz hale geldi. Yangını gören vatandaşlar itfaiyeye haber verdi. Yangın, vatandaşların ve itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle söndürüldü. Gruplar olayla ilgili soruşturma başlattı.